Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Środowiskowy Dom Samopomocy w Woli Raniżowskiej z siedzibą w Porębach Wolskich

AKTUALNOŚCI:

Wycieczka do Arboretum i Łańcuta

Utworzono dnia 10.08.2012

Dnia 8 sierpnia odbyła się wycieczka do Ogrodu Botanicznego „Arboretum” w Bolestraszycach. W wyjeździe oprócz uczestników i pracowników ŚDS brali udział zaproszeni goście, mianowicie: Wójt Gminy Raniżów Daniel Fila, Kierownik GOPS Józefa Kochanowicz, Pracownik GOPS Małgorzata Śmieszek, Kierownik Gminnej Biblioteki Józefa Sałek.

czytaj dalej na temat: Wycieczka do Arboretum i Łańcuta

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Czerwiec 2026 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny