AKTUALNOŚCI:
Wycieczka do Arboretum i Łańcuta
Utworzono dnia 10.08.2012
Dnia 8 sierpnia odbyła się wycieczka do Ogrodu Botanicznego „Arboretum” w Bolestraszycach. W wyjeździe oprócz uczestników i pracowników ŚDS brali udział zaproszeni goście, mianowicie: Wójt Gminy Raniżów Daniel Fila, Kierownik GOPS Józefa Kochanowicz, Pracownik GOPS Małgorzata Śmieszek, Kierownik Gminnej Biblioteki Józefa Sałek.
czytaj dalej na temat: Wycieczka do Arboretum i Łańcuta
